•  

    +90 530 566 27 25

  •  

    info@murassa.com.tr

Çözüme Güvenilir Yoldan Ulaşın

Murassa Foreign Trade olarak iş ortaklarımıza hedefler doğrultusunda ihracat, ithalat ve lojistik alanlarında önemli hizmetler vermekteyiz. İhracat ve ithalat yapmak isteyen müşterilerimize en uygun ürünleri, üretici ve alıcıları buluyor, ürünler ulaşana kadar olan süreçlerde çözümler üretiyoruz.

Şirketimiz bünyesinde otomotiv, tarım makine ve yedek parça, endüstriyel makina, mobilya, hammadde gruplarında ve gıda sektörlerinde dış ticaret faaliyetlerimizi etkin olarak devam ettirmekteyiz.

Üreten Türkiye’nin gücünü arkamıza katarak Türk mallarının tüm Dünya’da temsil edilmesinde ve ülkemiz ekonomisine katma değer sağlayacak ürünlerin ithalatında etkin, rekabetçi ve verimli faaliyetlerde bulunmaya devam ediyoruz.

Vizyon

Murassa İthalat ve İhracat San. Tic. Ltd. Şti. firması olarak müşterilerimize gerçekçi maliyetlerle beklentileri doğrultusunda güvenilir, hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek.

Misyon

Tedarikçi ile müşteri arasındaki süreci hızlandırıp; zamanında, hatasız, iş birliğine dayalı güvenilir bir ekosistem oluşturmak.